12 Березня 2017
Відбувся День відкритих дверей

Весна – це час оновлення, розквіту, пробудження натхнення та прагнень до нових починань. З настанням весни починаємо розуміти, що до завершення навчального року залишилося зовсім небагато часу. Саме тому випускники загальноосвітніх шкіл та їхні батьки активні у пошуках корисної інформації про вищі навчальні заклади, де можна здобути якісну фахову освіту. 11 березня 2017 року на весняний День відкритих дверей запросив усіх охочих Чернівецький коледж дизайну та економіки.

Для гостей коледжу було проведено презентацію спеціальностей, за якими можна здобувати освіту в навчальному закладі. Студенти-економісти розкрили переваги навчання за спеціальностями “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа та страхування”. Студенти, які навчаються за спеціальністю “Моделювання та конструювання промислових виробів”, свої таланти і вміння продемонстрували показом модних колекцій власного пошиття.
У дружній та доброзичливій атмосфері ведучі заходу – Терен Віталій та Троцюк Анна – провели гостей світом професій Чернівецького коледжу дизайну та економіки. Учасники модельного агентства “Рута” під керівництвом Анни Молофій представили колекцію чоловічих піджаків “Man’s Jackets Priority” та жіночих суконь “Mon Cheri”, створених студентами коледжу. А для підтримання піднесеного настрою студентка І курсу спеціальності “Моделювання та конструювання промислових виробів” виконала запальну пісню.
Вже доброю традицією стало у Дні відкритих дверей запрошувати гостей до спілкування за кавою та чаєм і фотографування у спеціально облаштованій фотозоні.
Гості Чернівецького коледжу дизайну та економіки мали можливість записатися на підготовчі курси, а також поспілкуватися зі студентським та викладацьким колективами.
Бажаємо усім випускникам шкіл правильно прийняти рішення про своє професійне майбутнє і запрошуємо для ближчого знайомства на заходи, які відбуватимуться у нашому навчальному закладі.

 

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38