16 Лютого 2017
Розпочато цикл заходів щодо увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Щорічно, 20 лютого в Україні вшановується подвиг учасників Революції Гідності, яких у промовах назвали «Небесною сотнею». 15 лютого відбулася зустріч з учасниками чернівецького та київського Майданів, співзасновниками Чернівецького громадського телебачення INFOKEY, громадськими активістами Максимом Волошином та Павлом Тодоровичем.

Зустріч організувала викладач історії України Ярослава Шеремета. Під час бесіди студенти дізнались про подробиці подій Революції Гідності, очевидцями та активними учасниками яких були запрошені гості. В ході жвавого обговорення студенти разом з активістами дійшли до висновку, що перемога Майдану 2014 року не є кінцевою точкою Революції Гідності. Революція не закінчилась, а щодня триває в головах кожного з нас.
Європейські цінності – це не географічна ознака, це ментальна особливість, це повага до законів на всіх рівнях, активна громадянська позиція, прагнення стати і залишатись активним громадянином, який цікавиться справами в своїй країні та намагається їх покращити, це бажання зробити життя своє та оточуючих людей максимально комфортним, це небайдужість до всього, що відбувається навколо нас.
Україна сьогодні особливо потребує свідомих, активних та відданих громадян, які б прагнули принести користь державі та суспільству. Ми маємо розуміти, що у 2014-2015 роках власне життя віддали безліч людей, які пожертвували собою заради нашого майбутнього. Сьогодні наш обов’язок ‒ не тільки пам’ятати їх та вшановувати, а добитись процвітання для нашої країни, якого так прагнули жертви колишньої владної системи – «Небесна сотня».

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38