29 Січня 2017
«Зустріч за кавою» у теплому і затишному товаристві

«Ніколи не їжте наодинці!» – закликає гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор Кейт Феррацці. «Куштувати чай або каву у ці холодні січневі дні також варто у теплому і затишному товаристві», – подумали ми і запросили 28 січня на «Зустріч за кавою» учнів 9-11 класів.

Для Чернівецького коледжу дизайну та економіки стало доброю традицією будувати щирі, відверті, теплі стосунки з учнівською молоддю, яка визначається зі своїм професійним майбутнім. Тому у невимушеній, неформальній атмосфері учні та їхні батьки мали можливість познайомитися зі своїми майбутніми викладачами, дізнатися інформацію про спеціальності, за якими можна здобувати освіту у коледжі, поставити запитання, які їх цікавлять.

Розпочала зустріч теплими вітальними словами для школярів і їхніх батьків директор Чернівецького коледжу дизайну та економіки Алла Василівна Гапей.

Далі з особливостями навчання за кожною спеціальністю, основними  подіями, які чекатимуть на учнів на шляху до обраної професії, заходами, у яких беруть участь студенти, іншими аспектами студентського життя ознайомили викладачі коледжу.

Анна Олександрівна Чепишко та Анастасія Тарасівна Мельник, викладачі циклової комісії обліково-фінансових дисциплін, розкрили особливості навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».
Анна Іллівна Молофій, голова циклової комісії фахових дисциплін, захопила присутніх розповіддю про творчий простір та навчальний процес студентів спеціальності «Моделювання та конструювання промислових виробів».
Надзвичайно щирою, душевною та зворушливою була незрівнянна історія навчання за спеціальністю «Облік та оподаткування» випускниці коледжу Вікторії Гуцуляк.
З особливостями вступу та роботою підготовчих курсів ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії Надія Михайлівна Кисилиця.
Модераторами зустрічі виступили студенти коледжу – Олег Житарюк та Віталій Терен.
Зі щирістю та відкритими емоціями викладачі та студенти коледжу знайомилися з майбутніми абітурієнтами. Тож нехай ті містки приязні, гарного враження, позитиву та тепла, що були зведені під час «Зустрічі за кавою» між учнями та викладацьким і студентським колективами Чернівецького коледжу дизайну та економіки стануть міцним фундаментом подальших тривалих стосунків.

no images were found


Тематичні теги:
Copyright © 2016 - 2021
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
+ 38 (0372) 57-34-09, 57-35-28, 52-47-51, 52-73-00 collegeofdesign.cv@gmail.com
Приймальна комісія ЧКДЕ + 38 (0372) 52-57-38